Санжейка в Одеській області
![Санжейка в Одеській області](https://images-moreleto.s3.amazonaws.com/cache/97/18/971858564fa10a33414fca9ac15818a2.jpg)
Санжейка в Одеській області
Санжейка – село в Овідіопольському районі Одеської області України. Населення – 791 людина. Сьогодні це курортне містечко для відпочинку біля моря – житло, приватний сектор, пансіонати, бази відпочинку та готелі.
Санжейка – село в Овідіопольському районі Одеської області України. Населення – 791 людина. Сьогодні це курортне містечко для відпочинку біля моря. Туристам пропонують житло, приватний сектор, пансіонати, бази відпочинку та сучасні готелі.
Історична довідка
У 1792 році на березі Чорного моря поряд з небезпечним для кораблів місцем, де з'єднуються підводні течії з протоки Босфор і Керченської протоки, було засновано військовий пункт Санджак, що складався з сторожової вежі і землянки, де розміщувалися солдати, що несли службу. Для запобігання кораблям на вежі вдень вивішувалися морські прапори, а вночі — ліхтарі. У 1921 році було засновано Санжейський маяк, стару будівлю збудовано у 1956 році. У районі маяка нерідкі обвалення берега, у зв'язку з цим наприкінці 2010 року нову будівлю маяка перенесли далі від берегової лінії, що підійшла до маяка надто близько.
Читайте так же
-
Південь Одещини - Курортне та Приморське
Південь Одещини. Ця дорога веде до Курортного та Приморського. Навколо така краса. Ось уже на обрії видно море...
Подробнее -
ВИ НЕ ПОВІРЕТЕ? ЖУРНАЛІСТИ КИЄВА ЗНОВУ ХОЧУТЬ ЗНІМАТИ ЗАТОКУ!
Не говоритиму за всі регіони країни, але в Одеському все ще пам'ятають про ролика про курортну, вірніше, розбиту без туристів затоку. Такі слова були «забиті» у заголовок травневого ролика ТСН. І тепер ті, хто збиралися приїхати і відпочити біля моря, запитують не про погоду, а про обстріли, руїни та спустошеність... Столичні тележурналісти знову почали цікавитися Затокою, вірніше, як і хто готується до сезону. М'яко натякають на запрошення. Один із готельєрів курорту відмовився від візиту журналістів, посилаючись, що вже один ролик відзняли — досі прийти не можемо (!?).
Подробнее -
РЕПОРТАЖ ІЗ ЗМІСЛОМ «У ЗТОЦІ ВСЕ ПРОПАЛО!»
І знову ролик про Затоку, зауважте, видали його напередодні літа – 31 травня 2024 року. Звичайно, будуть дивитись і прислухатися, адже всі ми так скучили за літом, морем і засмагою. Мета ролика ясна із заголовка «Курортна Затока – без туристів і розбита! А Бессарабія – у блокпостах! Ексклюзив ТСН! Мовляв, забудьте про Затоку, та мовчать про Одесу. Про неї мабуть у наступному ролику та з іншим акцентом.
Подробнее