Затока на карантині - Прокотилися на великах таємними стежками курорту...
![Затока на карантині - Прокотилися на великах таємними стежками курорту...](https://images-moreleto.s3.amazonaws.com/cache/11/8f/118f1f7fb7198afff310cdf88eac38f9.jpg)
Затока на карантині - Прокотилися на великах таємними стежками курорту...
Затока (Одеська область). Карантин. Відпочиваючі всі поки що вдома. Тільки вітер, море та стежки, якими можна проїхати тільки на двох колесах. Але скоро тут буде людно. Аналітики туризму прогнозують наплив гостей на українські морські береги. Після 22 травня планують відкрити морські та річкові пляжі для відпочинку під час відпустки. Тим більше, що вже у всіх ЗМІ України повідомлено, що вірус знищується ультрафіолетом та солоною морською водою. А поки дивіться Затоці на карантині на відео, знятому під час велопрогулянки...
Відео надано наші дружнім каналом Akkerman Bike – ВелоАккерман
Прогуляйтеся разом з велосипедистами пустельною Затокою. Таке видовище лише на карантині.
Читайте так же
-
Південь Одещини - Курортне та Приморське
Південь Одещини. Ця дорога веде до Курортного та Приморського. Навколо така краса. Ось уже на обрії видно море...
Подробнее -
ВИ НЕ ПОВІРЕТЕ? ЖУРНАЛІСТИ КИЄВА ЗНОВУ ХОЧУТЬ ЗНІМАТИ ЗАТОКУ!
Не говоритиму за всі регіони країни, але в Одеському все ще пам'ятають про ролика про курортну, вірніше, розбиту без туристів затоку. Такі слова були «забиті» у заголовок травневого ролика ТСН. І тепер ті, хто збиралися приїхати і відпочити біля моря, запитують не про погоду, а про обстріли, руїни та спустошеність... Столичні тележурналісти знову почали цікавитися Затокою, вірніше, як і хто готується до сезону. М'яко натякають на запрошення. Один із готельєрів курорту відмовився від візиту журналістів, посилаючись, що вже один ролик відзняли — досі прийти не можемо (!?).
Подробнее -
РЕПОРТАЖ ІЗ ЗМІСЛОМ «У ЗТОЦІ ВСЕ ПРОПАЛО!»
І знову ролик про Затоку, зауважте, видали його напередодні літа – 31 травня 2024 року. Звичайно, будуть дивитись і прислухатися, адже всі ми так скучили за літом, морем і засмагою. Мета ролика ясна із заголовка «Курортна Затока – без туристів і розбита! А Бессарабія – у блокпостах! Ексклюзив ТСН! Мовляв, забудьте про Затоку, та мовчать про Одесу. Про неї мабуть у наступному ролику та з іншим акцентом.
Подробнее