Вело пробіг у Кулевчу - Шлях назад в Акерман
![Вело пробіг у Кулевчу - Шлях назад в Акерман](https://images-moreleto.s3.amazonaws.com/cache/b0/fc/b0fc2b90f7a1520551416948eeab6f38.jpg)
Вело пробіг у Кулевчу - Шлях назад в Акерман
Вело пробіг акерманських любителів активного способу життя до відомого в Україні болгарського села Кулевча приніс масу емоцій та багато нових вражень від кривих доріг. Але це наша батьківщина... Все показано у другому ролику "Поїздка до Кулевчі" під назвою "Шлях додому". Цікаво. Радимо подивитись. Екстріму хоч греблю гати... Самій захотілося пересісти на великий, але 4 колеса надійніші і для лінивих... А дивитися ролик все одно варто. Хто знає, а може і поповніть групу цих класних хлопців?
Вело пробіг у відоме в Україні болгарське село Кулівча Свято-Миколаївським храмом з іконами, в яких ростуть лілії у певну пору року. У ролику про все потроху. Вело туристи погостили та їдуть додому. Закинутими дорогами околиць Аккермана. Місцеві жителі проводжають поглядами та хрестять на доріжку.
Читайте так же
-
Південь Одещини - Курортне та Приморське
Південь Одещини. Ця дорога веде до Курортного та Приморського. Навколо така краса. Ось уже на обрії видно море...
Подробнее -
ВИ НЕ ПОВІРЕТЕ? ЖУРНАЛІСТИ КИЄВА ЗНОВУ ХОЧУТЬ ЗНІМАТИ ЗАТОКУ!
Не говоритиму за всі регіони країни, але в Одеському все ще пам'ятають про ролика про курортну, вірніше, розбиту без туристів затоку. Такі слова були «забиті» у заголовок травневого ролика ТСН. І тепер ті, хто збиралися приїхати і відпочити біля моря, запитують не про погоду, а про обстріли, руїни та спустошеність... Столичні тележурналісти знову почали цікавитися Затокою, вірніше, як і хто готується до сезону. М'яко натякають на запрошення. Один із готельєрів курорту відмовився від візиту журналістів, посилаючись, що вже один ролик відзняли — досі прийти не можемо (!?).
Подробнее -
РЕПОРТАЖ ІЗ ЗМІСЛОМ «У ЗТОЦІ ВСЕ ПРОПАЛО!»
І знову ролик про Затоку, зауважте, видали його напередодні літа – 31 травня 2024 року. Звичайно, будуть дивитись і прислухатися, адже всі ми так скучили за літом, морем і засмагою. Мета ролика ясна із заголовка «Курортна Затока – без туристів і розбита! А Бессарабія – у блокпостах! Ексклюзив ТСН! Мовляв, забудьте про Затоку, та мовчать про Одесу. Про неї мабуть у наступному ролику та з іншим акцентом.
Подробнее