Робота на морі - для тих, хто шукає роботу чи шукає працівника
![Робота на морі - для тих, хто шукає роботу чи шукає працівника](https://images-moreleto.s3.amazonaws.com/cache/ba/0d/ba0d4c66cc61db1bc7f212a3491cc8a0.jpg)
Робота на морі - для тих, хто шукає роботу чи шукає працівника
Поки відставимо без уваги карантин через коронавірус (це дуже серйозно), але поговоримо про не менш серйозне і життєве - Роботу, яка нас годує і дає кошти на утримання сім'ї. В даному випадку говоримо – про Роботу на морі. Це актуальне питання для багатьох українців різного віку. На море їдуть не лише відпочивати, а й заробити на життя, навчання, здоров'я.
РОБОТА ТУТ (тиснемо тут) Щорічно обслуговуюча та туристична сфери морських курортів Одеської, Миколаївської та Херсонської областей потребує великої кількості працівників. Професіонали завжди затребувані, їм надають високу оплату за якісну працю та гарантію зручних умов поза робочою зміною. На сезонну роботу залучають студентів у період канікул для здобуття практичних навичок обраної спеціальності.
Читайте так же
-
Південь Одещини - Курортне та Приморське
Південь Одещини. Ця дорога веде до Курортного та Приморського. Навколо така краса. Ось уже на обрії видно море...
Подробнее -
ВИ НЕ ПОВІРЕТЕ? ЖУРНАЛІСТИ КИЄВА ЗНОВУ ХОЧУТЬ ЗНІМАТИ ЗАТОКУ!
Не говоритиму за всі регіони країни, але в Одеському все ще пам'ятають про ролика про курортну, вірніше, розбиту без туристів затоку. Такі слова були «забиті» у заголовок травневого ролика ТСН. І тепер ті, хто збиралися приїхати і відпочити біля моря, запитують не про погоду, а про обстріли, руїни та спустошеність... Столичні тележурналісти знову почали цікавитися Затокою, вірніше, як і хто готується до сезону. М'яко натякають на запрошення. Один із готельєрів курорту відмовився від візиту журналістів, посилаючись, що вже один ролик відзняли — досі прийти не можемо (!?).
Подробнее -
РЕПОРТАЖ ІЗ ЗМІСЛОМ «У ЗТОЦІ ВСЕ ПРОПАЛО!»
І знову ролик про Затоку, зауважте, видали його напередодні літа – 31 травня 2024 року. Звичайно, будуть дивитись і прислухатися, адже всі ми так скучили за літом, морем і засмагою. Мета ролика ясна із заголовка «Курортна Затока – без туристів і розбита! А Бессарабія – у блокпостах! Ексклюзив ТСН! Мовляв, забудьте про Затоку, та мовчать про Одесу. Про неї мабуть у наступному ролику та з іншим акцентом.
Подробнее